Flaga Wielkiej Brytanii Flaga Polski
Logo youtube Logo facebook Logo twitter Logo pinterest

BLOG

NEWSLETTER

Pn Nieczynne | Wt/Czw/Pt 10-17 | Śr 11-19 | Sb 12-18 | Nd 12-17

TEENS LOVE DESIGN 2017 to projekt skierowany do młodych ludzi. Cel jest jak zawsze jeden: zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w kulturze.

 

Przyglądanie się światu, doświadczanie i przeżywanie, dokumentowanie, a wreszcie – dzielenie się swoimi refleksjami – to inspiracja do rozmów z młodymi. Na naszych oczach zmieniają się sposoby komunikacji, technologie oraz mody. Chcemy, aby młodzi ludzie własnym głosem opowiedzieli o sprawach dla nich istotnych nie tylko w Polsce, ale też …w Grecji.

 

W ramach projektu TEENS LOVE DESIGN 2017 grupa młodych ludzi w Warszawie i Grecji, realizując ideę „centrum kompetencyjnego”, uczestniczyć będzie w warsztatach prowadzonych z artystami oraz specjalistami z takich dziedzin jak film, jedzenie, moda oraz nowe technologie z wykorzystaniem metody design thinking.

 

Efektem inicjatywy będzie instalacja wykonana jesienią 2017 roku przez grupę artystyczną Pan Generator. Jaki przyjemnie ona wymiar i kształt? Tego dowiemy się niebawem.

 

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie to miejsce spotkań ludzi z pasją. Podróże, moda, fotografia i muzyczne inspiracje z różnych zakątków świata to tylko część z ogromnej palety tematów i kolorów, jaką kryje w sobie etnografia, etnologia oraz antropologia.

 

Śledźcie nasze aktualności w sieci! #teenslovedesign #food #fashion #entertainment #technology

Projekt realizowany przez:

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie we współpracy z Fundacją ARTmosphere

Warsztaty realizowane we współpracy z: Pan Generator www.pangenerator.pl (nowe technologie) , Biuro Badań Społecznych Question Mark http://questionmark.pl (badania społeczne), Little Chef http://littlechef.pl/ (jedzenie/kulinaria), DomiGrzybek https://www.facebook.com/Domi.Grzybek/ ( moda), Przemek Walczak (film);

Warsztaty w Grecji realizowane dzięki współpracy z Zespołem Szkół im. Z. Mineyki przy Ambasadzie RP w Atenach oraz greckimi szkołami partnerskimi w Atenach.

Projekt TEENS LOVE DESIGN dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych” oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Copyright © 2015 Ethnomuseum.
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
tel. (22) 827 76 41 do 46 wew. 253

Logo RPO
Logo BIP