Ethnomuseum

Zmiany w Muzeum
Muzeum dla dzieci
Kino Antropos
Klubokawiarnia Bílý Koníček
Wirtualny spacer
 

WATCH DOCS 2015

WD 2015 2 brossmann lampedusa in winter 2 KIEV Moscow part2. 2jpg

Szanowni Państwo
Kino Antropos  jest nowym  miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Od nowego roku wprowadzamy stopniowe zmiany w formule kina, proponując wygodę i różnorodność w rodzajach miejsc siedzących np. fotele czy sofy, oraz kanapy, które cieszą się wśród widzów ogromnym powodzeniem. Oprócz repertuaru „bieżącego”  zaproponujemy formułę  „Cinema on Demand” czyli Kino na Życzenie, w ramach której to widzowie będą decydować o tytule, który zostanie umieszczony w repertuarze, za pomocą głosowania. Szczegóły wkrótce.

Kino Antropos  to miejsce pokazów kinematografii europejskiej i egzotycznej, a także prezentacji  festiwali (m.in.: Watch Docs ) których trudno się doszukać w zwyczajnym kinie repertuarowym.  
Chcemy pokazywać filmy, które staną się przyczyna/ pretekstem do refleksji i dyskusji. Pragniemy aby prezentowane obrazy dostarczały naszym widzom zarówno rozrywki jak też interesujących przeżyć estetycznych.

Mamy doskonały sprzęt do projekcji cyfrowej i analogowej, oraz wzorcową wręcz jakość dźwięku.
Zapraszamy serdecznie.

Kino Antropos

Amy 3 LOVE 3 Mlodosc 2

O Kinie Antropos

Kino Antropos jest kinem z programem przeznaczonym dla wymagającego widza. Chcemy pokazywać filmy, które staną się kanwą do refleksji i dyskusji. Pragniemy aby prezentowane obrazy dostarczały naszym widzom zarówno rozrywki jak też interesujących przeżyć estetycznych.
 
Program będzie zawierał filmy opowiadające o różnorodności kulturowej świata, jego przemianach obyczajowych, społeczno-kulturalnych i politycznych.  Często będą to obrazy zawierające wątki antropologiczne i etnograficzne.
 
Kino Antropos to miejsce prezentacji kinematografii europejskich i egzotycznych, których trudno się doszukać w zwyczajnym kinie repertuarowym.  W naszej ofercie nie zabraknie filmów premierowych i  dostępnych tylko widzom festiwali filmowych.

Kino jest wyposażone w projektor cyfrowy oraz 35 mm.

Przetargi

Współpraca

 

bip logo